KIVI Engineering Student Team Award

In 2022 is, mede op voorzet van Prinses Mabel, de KIVI Engineering Student Team Award opgezet.  Deze aanmoedigingsprijs voor studententeams is bedoeld om toekomstige ingenieurs een boost geven, te tonen waar zij in teamverband toe in staat zijn en grotere bekendheid te geven aan hun innovatieve projecten.

Voor de KIVI Engineering Student Team Award komen studententeams in aanmerking die zich in hun project/werk onderscheiden op basis van vier competenties; teamgeest, innovatiekracht, maatschappelijke impact en expertise.

Finalisten

Voor de vierde keer wordt ook de KIVI Engineering Student Team Award uitgereikt. Deze prijs, in het leven geroepen op instigatie van prins Friso’s weduwe prinses Mabel, is bedoeld voor het beste studententeam op het gebied van techniek. De drie finalisten zijn Delft Hyperloop, University Racing Eindhoven en Solar Boat Twente.