Omschrijving

Ieder jaar organiseert het Koninklijk Instituut Van Ingenieurs KIVI NIRIA voor haar actieve bestuursleden een besturendag.

Zoals ieder jaar start de bijeenkomst met een introductie voor nieuwe en overige geïnteresseerde bestuursleden. Het geeft een doorkijk hoe de vereniging is georganiseerd en gestructureerd.

Hierna zal de dag in het teken staan van motivatie. Wat is uw motivatie om bestuurslid te zijn? De eerste die deze vraag zal beantwoorden is onze President Martin van Pernis.

Daarna is het woord aan Toon Gerbrands (algemeen directeur van voetbalclub AZ, oud-volleybalcoach en ingenieur) voor een inspirerende speech.

Voor de lunch wordt het team achter het beste STHO-project van 2011 in het zonnetje gezet.

Na de lunch is het tijd voor de rond-de-tafelsessies (in totaal kunt u achter elkaar aan 3 rond-de-tafelsessies deelnemen deze middag). In groepjes van maximaal 10 deelnemers kunt u dan al uw vragen stellen aan deskundigen en mede-bestuursleden over de volgende onderwerpen (per onderwerp zij er deze middag 3 sessies):

• Engineering card
• Zorg en Techniek
• Energie
• Slim materiaalgebruik
• Social media
• Marketing
• Ledenservices
• Open tafel

Nadat er een korte terugkoppeling is geweest is het tijd voor de afsluitende borrel.

Het belooft weer een waardevolle dag te worden, waarin volop gelegenheid is om te netwerken en om je medebestuursleden te leren kennen.

U kunt zich via deze pagina aanmelden voor de Besturendag 2012.



09:30 Inloop nieuwe afdelingsbestuursleden

09:45 Introductie reilen en zeilen vereniging; specifiek voor nieuwe bestuursleden

10.30 uur Pauze en ontvangst in de foyer overige bestuursleden afdelingen

11.00 uur Start plenaire gedeelte met introductie van Hoofdbestuursleden Ineke van der Wal en Martin van Pernis. Met daarna de speech van Toon Gerbrands

12.00 uur STHO-project

12.15 uur Lunch

13.30 uur Start Rond-de-tafelsessie 1 (keuze uit een van de volgende onderwerpen: Engineering card, Zorg en Techniek, Energie, Slim materiaalgebruik, Social media, Marketing, Ledenservices en een Open tafel).

13:55 uur Start Rond-de-tafelsessie 2 (keuze uit een van de volgende onderwerpen: Engineering card, Zorg en Techniek, Energie, Slim materiaalgebruik, Social media, Marketing, Ledenservices en een Open tafel).

14.20 uur Start Rond-de-tafelsessie 3 (keuze uit een van de volgende onderwerpen: Engineering card, Zorg en Techniek, Energie, Slim materiaalgebruik, Social media, Marketing, Ledenservices en een Open tafel).

14:45 uur Terugkoppeling Rond-de-tafelsessies

15:00 uur Borrel

Spreker(s)

Dagvoorzitter: Ineke van der Wal, lid Hoofdbestuur

Locatie

KIVI NIRIA gebouw

Prinsessegracht 23, 2514 AP Den Haag

Naam en contactgegevens voor informatie

Voor meer informatie kunt u contact opnemen met Jacky Gersie.

jackygersie@kiviniria.nl

Lees hier meer over de Rond-de-Tafel sessies