De Oosterweelverbinding

Al vele jaren organiseren KIVI TTOW de Projectenmarathon. Een speciale dag waarop een complex project – in dit geval de Oosterweelverbinding - speciaal voor ons de deuren openstelt. 

Er zijn rondleidingen en presentaties van experts, zodat je alles te weten komt over de techniek achter de schermen. Daarnaast is de dag bij uitstek geschikt om collega’s te ontmoeten en ervaringen uit te wisselen. Of laat je – als (young) professional of student – juist inspireren tot nieuwe ideeën. Na afloop praten we na tijdens een gezamenlijk diner. Daarna kun je op eigen gelegenheid terug naar huis reizen.


Programma (indicatief, exacte tijden volgen later)
09.45u                       Verzamelen op bij Breda West Carpool (A58/A16) te Breda 
                                       Breda West Carpool (A58/A16), Bagven Park, 4838 EH Breda 
10.00u                       Oosterweel verbinding 
                                      Oosterweelcampus, Galjoenstraat 2, 2030 Antwerpen  
11.15u                       Project uitleg – Oosterweelverbinding door Johan Mignon; zaal Aula 
12.30u                       Lunch bij Cafetaria de Barak, in zaal Binnenhof (op de site)
13.30u                       Rondrit en bouwplaats bezoek (Bypass en speciale bezienswaardigheden)
16.00u                       Bus rit naar Breda 
17.00u                       Diner bij Van der Valk             
19.00u                       Einde

* Verplichte PBMs zijn helm, schoenen, jas of hesje, en lange broek. Ben je niet in het bezit van (alle) PBM’s, laat dit dan weten in een opmerking bij je aanmelding.