
Bedrijfsbezoek Bos Machines Vianen
Bos Machines gelooft in de kracht van hout. Niet alleen als bouwmateriaal, maar als fundament voor een duurzamere toekomst. Door slimmer te bouwen.
Al tientallen jaren geeft Bos Machines Vianen vorm aan de toekomst van houtbouw, samen met H&M Machines in Sneek. Onze machines, software en automatiseringsoplossingen helpen timmerfabrieken en prefab-bouwers sneller, nauwkeuriger en kostenefficiënter te werken.
We worden ontvangen door André de Vroom en Niek Jongsma, nemen ons mee in de ontstaanshistorie van het bedrijf en hoe met nieuwe ontwikkelingen de toekomst wordt aangegaan. Ze weten dat in de aannemerij elk project anders is. Elke bouwer heeft zijn eigen ritme. Daarom leveren ze niet alleen technologie - ze creëren oplossingen die passen bij de manier van werken van de klant, klein of groot.
Als innovator in duurzaamheid zet Bos Machines zich in om houtbouw slimmer en groener te maken. Sensorgestuurde systemen, modulaire machines en gestroomlijnde productieprocessen bieden de bouw technologie voor de toekomst. Zie ook www.bosmachines.nl
Uiteindelijk draait succes niet alleen om geweldige technologie. Het zijn de mensen die het doen. Kom kijken, dan bespreken we hoe we samen slimmer kunnen bouwen.
| 15:30 uur | Inloop koffie/thee |
| 15:45 uur | André de Vroom en Niek Jongsma: presentatie en bezoek werkplaats |
| 17:00 uur | Netwerkborrel |
| 18:00 uur | Einde |

