
Mentorprogramma van start: een veelbelovende eerste ontmoeting
Den Haag, 16 mei 2025 β Het mentorprogramma is officieel van start gegaan! Tijdens een dynamische en inspirerende avond ontmoetten twaalf mentoren en mentees elkaar voor het eerst. In zes ronden van speeddates kregen zij de kans om elkaar beter te leren kennen en hun eerste indrukken te delen.
De komende weken staan in het teken van het vormen van de beste koppels. Op basis van hun persoonlijke top drie-selectie zal er een zorgvuldige matching plaatsvinden, zodat iedere mentee de mentor krijgt die het beste aansluit bij hun ambities en behoeften.
Naast het mentorprogramma worden er de komende tijd diverse inspirerende sessies georganiseerd. Deze bijeenkomsten zijn open voor iedereen, ook voor wie niet direct deelneemt aan het mentorprogramma. Met themaβs als persoonlijke ontwikkeling, netwerken en leiderschap bieden deze activiteiten waardevolle inzichten en kansen voor groei.
Met veel enthousiasme kijken de deelnemers uit naar de volgende fase van het traject, waarin kennisdeling, begeleiding en persoonlijke ontwikkeling centraal zullen staan. Het belooft een waardevol en leerzaam programma te worden voor alle betrokkenen!
