Omschrijving

Goede resultaten tijdens de afgelopen wielerseizoenen, steeds meer naamsbekendheid en dan ook nog de prijs van Ingenieur van het Jaar, het kan niet op voor Gérard Vroomen, mede-eigenaar van Cervélo. Vroomen vertelt tijdens een rondtoer door Nederland zijn verhaal.
Dat verhaal lijkt een beetje op een jongensboek. Vijftien jaar geleden sleutelde Vroomen, student werktuigbouwkunde, samen met collega-student Phil White een revolutionaire tijdritfiets in elkaar. Nu is hij mede-eigenaar van Cervélo, een bedrijf dat high-end fietsen produceert en een eigen online TV station heeft. Carlos Sastre, wielrenner bij de CSC-ploeg, won in 2008 op ‘zijn’ fiets de Tour de France.

Naast een inspirerende lezing van Gérard Vroomen kan men het ook tegen elkaar opnemen op de racefiets. Het spel dat bekend is van het televisieprogramma Holland Sport staat buiten bij de Carrièrebus. Strijdend tegen elkaar en tegen de klok kan zo iedere deelnemer in zijn eigen jongens (of meisjes)boek geschiedenis schrijven.

11.00 - 14.00 uur: Deelnemen aan fietsspel
12.00 - 15.15 uur: Drietal lezingen

Spreker(s)

Gérard Vroomen

Locatie

HAN

Ruitenberglaan 31; 6826 CC Arnhem

Naam en contactgegevens voor informatie

Arno Hermans Tel. 070-3919882

arnohermans@kiviniria.nl