Op maandag 2 juni aanstaande houden we een informatieve avond over het recyclen van rotorbladen van moderne windturbines. 

Het bedrijf Enduteq zal u een presentatie geven over de ontwikkeling van een meet- en testsysteem om inspectie te doen voor de duurzaamheid om afgedankte windmolenwieken weer een tweede leven te geven. De wieken zijn licht en oersterk en daardoor zeer lastig te recyclen.  

Enduteq ontwikkelde hiervoor een test- en meetsysteem om het recyclen van composieten te testen en te onderzoeken op vermoeiingstesten.

Eric Sulter zal de technische specificaties aan u toelichten. Hij zal u nader informeren over de mechanische, elektrische en software oplossingen die Enduteq  daarvoor heeft samengesteld.

 

Met vriendelijke groet, 
Het bestuur van KIVI Regio Gelderland